Anal Pozisyon Sağlıklımıdır ?

Merhaba değerli pornlas izleyicileri bilgi makaleleri adı altında yazılarımıza son gaz devam ediyoruz bildiğiniz gibi daha önce ki başlıklarımızdan birisinde aynı konuyu içeren Anal İlişki Nedir ? isimli yazıyı yazmıştık.

anal-pozisyon-saglik

Tanıtımlarımız kısa şekilde olsa bile izleyenlere okuma tadında bilgiler içermesi için uğraşmaktayız.

O halde konuyu fazla uzatmaksızın yazalım Anal Sex sağlık sorunlarını tetikler mi ?

Evet malesef anal birleşme yani ters ilişkinin bir çok konuda sakıncıları vardır tabi bu tıbbi yönde.Bu bölgede yaşayan bazı bakteriler bu birleşme sonrasında ağır iltihaplara sebep olmaktadır.İstenildiği kadar dezenfekte edilsin malesef ki her türlü bu durum kaçınılmaz bir hale geliyor.

Sadece iltihaplar ile kalmayıp kısırlık gibi günümüzün büyük sağlık sorunlarından birisi olan hastalığında habercisidir.

Hergün yeni analizler yapılıyor bu konular ile hem sosyal hem tıbbi analizler, bir araştırmaya göre türkiye’de son yıllarda bu anal birleşme durumunu eşine zorlayan erkekler olumsuz cevap aldığında olayların cinayete kadar sebep olduğunu duymaktayız.

Partnerinize sert bir yaklaşım göstermek yerine ona neden bu ilişkiyi kabul etmediğini yada anal ilişkinin ne gibi durumları tetiklediğini araştırmanız daha doğru olacaktır.Sonuçta sekste bir özgürlük kavramıdır isteyen istediği şekilde pozisyonları dener istemeyende buna zorlanamaz..

Eğer iki tarafta bu ilişki türünü istiyorsa seviyorsa kimse engel olamaz.Ancak bu bölgeye giren penis vazelin ve benzeri kaygan şeyler ile korunmazsa çatlamalar ağır yapışıklıklar gibi sorunlar boy göstermektedir.