Erkeği Azdırma Yolları

Bir erkeğin cinsel anlamda azdırmanın yolları bir kadını azdırmaktan daha kolaydır. Ancak erkekler her bayanla seks yapmak istemeyebilir. Elbette erkeğin kendine özgü kriterleri ve bu doğrultuda arzulu ilişki isteği vardır. Bir erkeğin tipi değilseniz bile onunla cinsel anlamda bir şeyler yaşamak için yapabilecekleriniz bulunuyor.

Erkeğin arzularını ortaya çıkarmak ve onun ateşini arttırmak için öncelikle baş başa kalmayı sağlamalısınız. Eğer bunu bir şekilde sağlıyorsanız sonraki aşama seksi kıyafetler giymeli ve her an firikik verecek bir hatun edasında yanında bulunmalısınız. Kullandığınız parfümden makyaj şeklinize kadar önem arz etmektedir. Tüm bunları sağladıktan sonra kimi erkeklere sadece bacaklarınızı görerek tahrik olabilecekken kimi erkekleri sizi çıplak bile görse azgınlığı artmayabilir. Bu durumda arzuları zor artan bir erkeği tahrik etmek için onu yakından tanımalısınız.

Karşısında yediğiniz meyve ya da benzeri yiyecekleri yerken erotik olmaya çalışın. Dudaklarınızı, dilinizi ve hatta ağzınızın şapırtısıyla bile tahrik oluşturabilirsiniz. Bir bahane bulup ya da koltuktan kumandayı almak için uzanıp göğüslerinizi ona temas ettirmenizde tahrik oluşturabilir. Aldığınız çamaşırları, özellikle iç çamaşırları hakkında konuşmak erkeğin belirtilen çamaşırları üzerinizde hayal etmesiyle tahrik işlemi gerçekleşmiş olabilir.

Eğer sizinle cinsel birliktelik yaşamasını istediğiniz kişi sevgiliniz ya da kocanızsa yani dilediğiniz zaman öpebildiğiniz bir erkekse bu durumda yapmanız gereken erkek arkadaşınızın boynunda öpmek ve elini bacağına koymaktır. Birlikte erotik filmler izlemekte işe yarayabilir. Özellikle çok fazla sevişme sahnesi olan filmleri birlikte aynı kanepede izleyerek onun cinsel dürtülerinin uyanır uyanmaz sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz.

Kıskandırmakta çoğu zaman işe yarayabilmektedir. Başka bir erkeği ya da bir artisti beğendiğinizi, onunla yatmanın ne kadar mükemmel olacağını ve bugüne kadar onun gibi bir erkeğin sizinle cinsel birlikteliği yaşamadığı söylemenizde yararlı olabilir. Evlenmekten uzak duran ve bu yüzden sizinle cinsel bağlantı kurmak istemeyen bir erkek için sizi elde etmesi durumunda herhangi bir sorumlulukla karşılaşmayacağına inanabilmesini sağlamalısınız.

Spor yapmak ve iyi beslenmekte bir erkeğin cinsel dürtülerini güçlendirmektedir. Spor kan dolaşımını arttırmakta ve biriken gücün atılması için cinselliği kuvvetlendirmektedir. İyi bir beslenme şekli ise özellikle proteinli yiyecekler yemesini sağlarsanız o akşam unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz. Her şeyden önemlisi şehvet içeren kokular ve parfümler kullanarak erkeğin cinsel arzularını arttırabilirsiniz.